1993 yılından beri otomatik kepenk sektöründe faaliyet gösteren ve galvaniz çelikten üretilen motorlu kepenk sisteminin Türkiye’deki ilk uygulayıcılarından olan KEYPENK, sektöründe lider olmanın gururunu yaşamaktadır.

Faaliyetinin ilk yıllarında sadece uygulayıcı olarak hizmet veren Keypenk 1995 yılından itibaren kendi tesisini kurarak yüksek kalite standartlarında üretime başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne sunduğu ürünlerin çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak gelişimini sürdürmektedir. Müşterilerinin hayatını kolaylaştırma ilkesini benimseyen Keypenk, kaliteli ürünleri ve satış sonrası hizmette sunduğu hızlı çözümler ile müşterilerine her zaman güven vermektedir.

Keyer Şirketler Topluluğu kuruluşu olan Keypenk 21 yıllık deneyimi, konusunda uzman ekibi, marka ve uygulama kalitesiyle müşterilerinin hayatını kolaylaştıran projelerin altına imzasını atmaktadır.


UZMAN KADRO

Gelişmeleri yakından izleyerek hızlı kararlar alıp değişime yön vermeye çalışan 50’ye yakın deneyimli çalışanımız müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabilmek için çalışmaktadır.

 

ÜRETİM KALİTESİ

Tesislerimizde üretilen galvaniz kepenk profilleri özenle seçilmiş hammadde ve bileşen kalitesi sayesinde dışarıdan gelecek darbelere ve basınca karşı mekanınızı en iyi şekilde koruma özelliğine sahiptir. Kepenk profil çeşitleri ihtiyaca göre; farklı model, kalınlık, genişlik ve renklerde üretilmektedir.

 

MONTAJ KALİTESİ

Konusunda uzman montaj ekibimiz özveriyle sizlerin memnuniyetini arttırmak için aralıksız çalışmaktadır. Kusursuz montaj kalitemiz mekanınızı güvenli hale getirirken görüntüsüne de zerafet ve güzellik katmaktadır.

 

7/24 HİZMET

Müşterilerinin hayatını kolaylaştırma ilkesini benimseyen Keypenk, 7/24 sizlerin hizmetinizdedir. Ürünlerinizde meydana gelebilecek her türlü problemin çözümü için 7 gün 24 saat hizmet veren “Acil Servis Hattı”ndan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Misyonumuz

"Kaliteli ürün, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle, müşterilerine ve iş ortaklarına güven vermek; sektörün gelişimine katkı sağlamak."

 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

KEYPENK olarak kalite politikamız gelişen dünya teknolojisinde kaliteli, güvenilir ve en ekonomik malzemeyi müşteri memnuniyetini karşılayacak şekilde hizmete sunmaktır.

Müşteri ve ilgili tarafların beklentilerini karşılamak, uygulanabilir şartları gözetmek,“Sürekli İyileştirme“ anlayışı doğrultusunda kalitemizi ve teknolojimizi daima geliştirerek toplam kaliteye ulaşmak kalite politikamızın amaçlarında yer almaktadır

Kaliteli bir ürün ancak kaliteli hizmetle sunulduğunda kalitenin farkı ortaya çıkar.Bu noktadan hareketle ürünlerimizin çeşidini arttırmak gelişen teknolojiye uyum sağlayan ürün tasarımlarını yapmak ve bu tasarımları müşterilerimize sunmak ilk ve en önemli hedefimiz olmuştur.

Ve firma olarak tüm çalışanların benimsediği tek söz ise ; “KALİTE GELECEĞİMİZDİR”

Kısaca firma politikamız

Sürekli Gelişim

Kaliteli ,güvenilir ve ekonomik ürün

Müşteri memnuniyeti

Çalışan memnuniyeti

Yasal Kurallara uyma

Şirketimizin karlılığının  artarak gelişip büyümesi için ,tüm ürün ve hizmetlerimizde müşteri ihtiyaçlarının  zamanında güvenli ve güvenilir düzeyde standart ve yasalara uygun olarak karşılanması sayesinde müşteri memnuniyetini sağlamak temel hedefimizdir.

Vizyonumuz

"Ulusal ve uluslararası pazarda, kaliteli ürünleri, montaj ekipleri ve satış sonrası hizmetleriyle sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olmak."

 

 Keypenk Marka Tescil Belgesi

Keybox Marka Tescil Belgesi


Certificate of Endurance


Powered by Somfy Diploma